banner461
banner195

Nevşehirli Gençler 'Çaya Geliyoruz' projesi devam ediyor

Nevşehir Gençlik Merkezi'nin hayata geçirdiği 'Çaya Geliyoruz' projesi devam ediyor. Peki, sizin evde de bizimle paylaşacağınız bir bardak çayınız var mı?

Nevşehirli Gençler 'Çaya Geliyoruz' projesi devam ediyor
15 Kasım 2017 Çarşamba 19:58

banner143
banner134
Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Nevşehir Gençlik Merkezi gönüllüleri başlattıkları 'Çaya Geliyoruz' projesi ile evlere çay sohbetlerine katılmaya başladı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde hayata geçirilen Çaya Geliyoruz projesi ile gençlik merkezi çalışanları gönüllü gençleri evinde ziyaret ederek sıcak bir çay eşliğinde gönül bağını güçlendiriyor. Nevşehir'de faaliyetlerine aralıksız devam eden Nevşehir Gençlik Merkezi yeni projeleri ile gençlerle bir arada olmaya devam ediyor. Her fırsatta gönüllü gençlerle birlikte sosyal sorumluluk projesine imza atan Nevşehir Gençlik Merkezi gönüllüleri bu kez de başlatılan proje ile 'Gönül ne çay ister ne çayhane, gönül sohbet ister çay bahane' diyerek akşamları merkezin faaliyetlere katılan öğrencilerin evlerine misafir olmaya başladı. 


Nevşehir Gençlik Merkezi gönüllüleri; "Çaya Geliyoruz Projesi Kapsamında Gönüllü Gençlerimizi Evlerinde Ziyaret Ettik. Bize Gönüllerinin Kapılarını Açtıkları İçin Teşekkür Ediyoruz." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.