banner461
banner195

Nevşehirli İş Adamları, Milletvekillerini Ziyaret Etti

Nevşehirli iş adamları Nevşehir Milletvekillerimize TBMM’ de hayırlı olsun ziyaretine gelerek, Nevşehir’ e ve gündeme dair sohbet ettiler.

Nevşehirli İş Adamları, Milletvekillerini Ziyaret Etti
10 Şubat 2016 Çarşamba 20:39

banner143
Nevşehirli İş Adamları, Nevşehir Milletvekillerini Ziyaret Etti
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehirli iş adamları Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider'i TBMM’ de hayırlı olsun ziyaretine gelerek, Nevşehir ve ülke gündemine dair sohbet ettiler.

Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren Sayın AÇIKGÖZ: ” İş adamımız, işçimiz, hemşerilerimizle birlikte el ele hep birlikte Güçlü Nevşehir Büyük Türkiye için çalışacağız. Yeni Türkiye yolunda bizler de üzerimize düşen sorumluluğu yılmadan yorulmadan yerine getireceğiz. İlimizdeki bacasız sanayi olan turizm potansiyelinin yanında iş gücünü ve yatırımı bölgemize birlikte sağlayarak geleceğe umutla bakan nesiller için istihdamı ve ekonomik büyümeyi sizlerle sağlayacağız. Ziyaretinizden dolayı Sayın Milletvekillerimizle gayet mutluluk duyduk, istişare ve icraatı bir makinenin dişlisi gibi uyum içerisinde çalışarak şehrimizi kalkındıracağız.” dedi. Konukların genel kurul salonunu gezmeleriyle heyetin ziyareti son buldu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.