banner461
banner195

Nevşehirli Muhtarlar İşkur'da

Nevşehir İŞKUR İl Müdürü Arif Sıddık BARATA, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan ÇİFTÇİ, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin ALTINIŞIK ve Muhtarlardan oluşan heyeti makamında ağırladı.

Nevşehirli Muhtarlar İşkur'da
28 Mart 2018 Çarşamba 16:50

banner143
banner134

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı ve Muhtarlar Derneği Başkanı ile Nevşehir Merkez  ve İlçelerinden gelen muhtarlardan oluşan bir heyet Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Arif Sıddık BARATA’yaistişare ziyareti gerçekleştirdi.

Heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü BARATA, İŞKUR olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada muhtarlarla işbirliği halinde olacaklarını belirterek, muhtarların büyük gönül hizmetleri gerçekleştirdiklerini söyledi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlara vermiş olduğu değere dikkat çekenBARATA, “Hizmetin doğru noktaya ulaştırılması konusunda muhtarlarımıza büyük görev düşüyor. Demokrasimizin bel kemiği olan ve halkla yöneticiler arasında köprü görevi yapan mahalle ve köy muhtarlarımız bizim vazgeçilmezlerimizdir. Mahallelerde, sokaklarda hangi hizmete ihtiyaç duyuluyorsa, hangi vatandaşımızın ne sıkıntısı varsa bunu en iyi muhtarlarımız biliyor. Bizde İŞKUR olarak gerek belediyelerimiz, gerek il özel idaremiz, gerekse muhtarlarımızla işbirliği halinde toplum yararına programlar düzenliyoruz. Hepimizin amacı hem Nevşehir’i hem de Ülkemizi daha da ileriye taşıyarak, işsizliği azaltıp, refahı artırmaktır. Bunun için hep birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz.” dedi.

İŞKUR BASIN BİRİMİ; Şaban BELADA, Merve AYDIN


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.