banner461
banner195

Nevşehirliler Federasyonu Kuruldu

İstanbul bulunan Nevşehirliler Derneği gurbetteki hemşehrilerimizin tek çatı altında toplandığı önemli bir merkez haline gelmişti. Düzenlediği organizasyonlarla kısa sürede tüm Nevşehir’lilerin takdirini kazanan bir yapıya bürünmüştü.

Nevşehirliler Federasyonu Kuruldu
05 Mayıs 2014 Pazartesi 15:05

banner143
banner134

 Federasyon Kuruldu

NEVŞEHİR(MHA) İstanbul bulunan Nevşehirliler Derneği gurbetteki hemşehrilerimizin tek çatı altında toplandığı önemli bir merkez haline gelmişti. Düzenlediği organizasyonlarla kısa sürede tüm Nevşehir’lilerin takdirini kazanan bir yapıya bürünmüştü.

Ancak, şehrimiz adına lobi çalışmaları yaparak, hem Nevşehir’i başta tanıtım olmak üzere daha ileri noktaya taşımak, hem de İstanbul ve Türkiye genelinde azimle ve gayretle çalışan Nevşehirliler’in tek yumruk olarak basamakları tırmanmaları amacıyla federasyon oluşturuldu.

Mustafa Şen Başkanlığı’nda oluşturulan federasyon ile şehir yararına çok önemli çalışmalara imza atılması bekleniyor.

Başkan Şen, yaptığı açıklamada; “Tüm Nevşehirliler Federasyonu” kurulmuş olup Nevşehir’imiz için hayırlı uğurlu olması dilekleriyle, Türkiye’deki tüm Nevşehirli hemşerilerimizi kucaklamak Nevşehir’imizi tanıtmak hemşerilerimize ve Türkiye’mize faydalı hizmetler verebilmek için yola çıkmış bulunmaktayız. Derneklerimize ve federasyon kurulmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.