banner461

Nevşehirliler Yarın Akşam Diriliş Meydanında Bir Araya Geliyor

Nevşehirliler 7 ‘den 70 ‘e Yarın Akşam Diriliş Meydanında Bir Araya Geliyor.

banner503
Nevşehirliler Yarın Akşam Diriliş Meydanında Bir Araya Geliyor
14 Temmuz 2017 Cuma 10:00

banner143
banner134
15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıldönümü etkinlikleri kapsamında vatandaşlarımız, yarın akşam Diriliş Meydanı’nda bir araya gelip, demokrasi nöbeti tutacak. Terör elebaşı  Fetullah Gülen’in, Türk askeri üniforması  kılığına soktuğu   teröristleri tarafından gerçekleştirilen  hain darbe girişiminin birinci yılında Nevşehirliler, Diriliş Destanının yazıldığı Meydanda, sabah saatlerine kadar  demokrasi nöbeti tutacak.

15 Temmuz 2017 Cumartesi günü saat 20.00’ de Borsa Kavşağı’nda bir araya gelecek vatandaşlar, Diriliş Meydanına kadar ellerinde Türk Bayrakları ile Diriliş Meydanı’na kadar yürüyecekler.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz,Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin yöneticileri ve vatandaşların katılacağı yürüyüşte, Nevşehir Belediyesi Mehter takımı da kahramanlık marşları seslendirecekler.
7 den 70’e ‘Tek Vatan,TekMillet,Tek Bayrak, Tek Devlet’ düşüncesi altında  diriliş Meydanı’nda demokrasi nöbetine katılan vatandaşlarımıza Nevşehir Belediyesi tarafından alanın farklı noktalarında kurulacak standlarda,  çeşitli ikramlarda bulunulacak ve Türk Bayrakları dağıtılacak.

Türk Milletinin bölünmez bütünlüğüne karşı girişilen hain darbe girişiminin yıldönümünde gerçekleştirilecek demokrasi nöbetinin sabah saatlerine kadar devam etmesi bekleniyor.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.