banner461
banner195

Nevşehirspor Eski Yönetimden Leblebici'ye Vefa

Geçtiğimiz günlerde Nevşehirspor kulüp Başkanlığından istifa eden İş Adamı Muzaffer Leblebici ile dün akşam iftar yemeğinde bir araya gelerek sürpriz yapan eski Nevşehirspor Yönetim Kurulu Üyeleri Leblebici'ye teşekkür ettiler.

Nevşehirspor Eski Yönetimden Leblebici'ye Vefa
15 Haziran 2017 Perşembe 13:42

banner143
banner134
Geçtiğimiz günlerde Nevşehirspor kulüp Başkanlığından istifa eden İş Adamı Muzaffer Leblebici ile dün akşam iftar yemeğinde bir araya gelerek sürpriz yapan eski Nevşehirspor Yönetim Kurulu Üyeleri Leblebici'ye şehrimiz sporuna yapmış olduğu katkılar için teşekkür ettiler.

Yemek sonrasında Eski Yönetim Kurulu adına açıklamada bulunan Eczacı Emrah Akün; "Spora ve şehrimize yaptığı katkılarından dolayı Değerli İş Adamı Muzaffer Leblebici'ye, eski çalışma arkadaşları ve tüm şehir adına teşekkür ediyorum dedi."

Duygu dolu anların yaşandığı buluşmada Leblebici'de, "Bir yıl boyunca kader birlikteliği yaptığım değerli arkadaşlarıma, Vefa örneği adına göstedikleri bu güzel süprizleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz felsefemiz ve inancımız gereği karşılıksız hiçbir şey beklemeksizin geleceğimiz gençlerimize yatırım yapmak en büyük amacımız olmuştu" dedi. Leblebici, ülkemizin geleceği gençlerimiz için sadece futbolun değil, her alanda sporun gelişmesine ve sürekliliğine katkı yapmamız gerekiyor. Ben Bu haseple spora destek veren ve sporcu dostu herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.Leblebici'ye spora katkı için teşekkür...

Nevşehirspor'un eski  Yönetim Kurulu Üyeleri Emrah Akün, Selim Özmen, İsmail Ördü, Ali Mumyakan, Necati Tümtürk, Serdar Erdoğan ile Hacı Güngör, Kamil Duru ve Musa Ertaş'ın da hazır bulunduğu iftar yemeğinde bir araya gelen İş Adamı Muzaffer Leblebici için hazırladıkları özel Hediyelerini o sırada orada bulunan Emniyet Müdürü Mehmet Artunay'ın takdim etmesini istediler. Artunay'da bu gelen ısrarlı teklifi kıramayarak Leblebici için hazırlanan hediyeyi kendisine takdim etti.Kapadokya Hill Hotel & Spada İftar yemeğinde karşılaşan İş Adamı Leblebici ve eski Nevşehirspor Yönetim Kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay'a başsağlığı dileğinde de bulundular.

İftar Yemeği sonrasında kendisine gelen ani telefonla Annesinin Yoğun Bakıma kaldırıldığı haberini öğrenen Leblebici apar topar Gaziantep'e hareket etti.
FİB Haber Merkezi olarak bizlerde Değerli İş Adamımız Muzaffer Leblebici'ye Şehre kattığı değer ve spora destekleri için sonsuz teşekkür ediyor, kıymetli annesine de acil şifalar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.