banner461
banner195

Nezen Germiyen Bugün Toprağa Veriliyor

1 Aralık 2012 de Nevşehir Nar kasabasından çıktığı evinden bir daha haber alınamayan 15 Mayıs ta ölü olarak bulunan 13 Yaşındaki Nezen Germiyen’in İstanbul Adli Tıp Kurumunda bulunan cenazesi dün ailesine teslim edildi.

Nezen Germiyen Bugün Toprağa Veriliyor
19 Haziran 2013 Çarşamba 10:30

banner143
banner134

 1 Aralık 2012 de Nevşehir Nar kasabasından çıktığı evinden bir daha haber alınamayan 15 Mayıs ta  ölü olarak bulunan 13 Yaşındaki Nezen Germiyen’in İstanbul Adli Tıp Kurumunda bulunan cenazesi dün ailesine teslim edildi.


Nevşehir'in Balcın köyü yakınlarındaki boş bir arazide bulunan cesedin Nezen e ait olduğu belirlenince İStanbul Adli Tıp pa kaldırılmış ve bir süredir üzerinde inceleme ve araştırma yapılan Nezen in cenazesi Adli Tıp tan dün Babası Hüseyin Germiyen teslim aldı.Kızının cenazesini teslim alan acılı baba bugün benim için güzel bir gün en azından kızımın cenazesi mezarı belli gidip duamızı edebileceğimiz mezarı olacak.Bugünden itibaren bir an önce kızımı öldüren katil yada katillerin adalete teslim edilmesini sitiyorumm dedi.


NEZEN GERMİYEN'İN CENAZESİ ADLİ TIP KURUMUNDAN ALINARAK NEVŞEHİR'E GÖTÜRÜLDÜ

Nezen Germiyen’in İstanbul Adli Tıp Kurumunda bulunan cenazesi alınarak ailesi tarafından Nevşehir Nar kasabasına getirildi. Nezen Germiyen bugün Nar kasabasında toprağa defin ediliyor.

NEZEN GERMİYEN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI...

Nevşehir in Nar kasabasına getirilen 13 yaşındaki Nezen Germiyen in cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Bar mezarlığında toprağa verilecek.

Adli Tıp tan gelecek rapor sonrası Cuma gününe kadar Nezen cinayetin failinin bulunması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gülseren işiten - 6 yıl önce
yazık 13 yaşında cocuk koruyup kollamak yerıne yapılanlar uzüçü yüz kızartıcı allahım sen koru bizlerı gençlerı çocukları lütfen duyarlı olalım
Avatar
abdullah şimşek - 6 yıl önce
allah sabır versin mekanı cennet olsn :(
Avatar
nur - 6 yıl önce
Allah rahmet eylesin yazık oldu çocuğa
Avatar
sule - 6 yıl önce
Allah rahmet etsin
Avatar
Halıme - 6 yıl önce
Allahdan rehmet dılıyorum! Yakinlarına allahım sabr versin,
Avatar
aleyna - 6 yıl önce
mekanı cennet olsun
Avatar
Duygu - 6 yıl önce
Allah sabir versin mekani cennet olsun AMA sucun cogu annesinde bu kizin bu hale gelmesin de
Avatar
esmanur üzün - 6 yıl önce
allah nezenin günahlarını afetsin inşallah ailesine sabır diliyorum nezeni öldüründe nezen allah bilir nasıl bağrmıştır keşke ailsinin başına bu olaylar gelmeseydi