banner461
banner195

NÖGED'den Öğrencilere Gıda Yardımı

Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED), Nevşehir HBV Üniversitesinde okuyan dar gelire sahip öğrencilere yönelik başlatılan çeşitli yardım çalışmaları bu eğitim - öğretim yılında da devam ediyor.

NÖGED'den Öğrencilere Gıda Yardımı
08 Kasım 2017 Çarşamba 12:25

banner143
banner134
Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED), Nevşehir HBV Üniversitesinde okuyan dar gelire sahip öğrencilere yönelik başlatılan çeşitli yardım çalışmaları bu eğitim - öğretim yılında da devam ediyor. Bu kapsamda üniversiteye yeni başlayan öğrenciler başta olmak üzere daha önce eğitim-öğretimlerine devam eden öğrenciler arasından tespit edilen 65 öğrenci evine gıda yardımında bulunuldu.

Gerçekleştirdikleri maddi ve manevi bağışlarla öğrencilerin okumasına katkıda bulunan bütün hayırseverlere teşekkür eden NÖGED Başkanı Doç. Dr. Özden Taşğın, bir öğrenci evine de siz katkıda bulunun projemize destek veren ve derdimize ortak olanlara teşekkür etti.
Taşğın, bu ülke dününü unutmayarak bugün ve geleceğe sahip çıkanlarla ayakta kalacaktır dedi.

Taşğın yaptığı açıklamada, elini taşın altına koyarak maddi sıkıntı da olan öğrencilerimize sahip çıkan tüm hayırseverlere teşekkür etti. Taşğın, Allah hiç kimseyi yoklukla imtihan etmesin dedi.   

Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED), Başkanı Doç. Dr. Özden Taşğın, Ülkemizde ve gönül coğrafyamızda; yokluktan, sıkıntıdan, savaşdan, zulümden dolayı mazlum ve mahzun olan tüm insanlığın kurtulmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum dedi.
 
Doç. Dr. Özden TAŞĞIN

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.