banner461
banner195

NTSO Başkanı Parmaksız 'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız 30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle yazılı bir mesaj yayınlayarak, 30 Ağustos Zaferi Türk Milleti’nin vatanı ve mukaddes saydığı değerler için neler yapabileceğini ortaya koyduğu, tüm dünyaya duyurduğu gündür.” Dedi.

NTSO Başkanı Parmaksız 'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
29 Ağustos 2014 Cuma 14:41

banner143
banner134

 NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız:

 

“30 AĞUSTOS TÜRK’ÜN VATANI VE MİLLETİ İÇİN

NELER YAPABİLECEĞİNİ ORTAYA KOYDUĞU TARİHTİR

 

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız  30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle  yazılı bir mesaj yayınlayarak, 30 Ağustos Zaferi Türk Milleti’nin vatanı ve mukaddes saydığı değerler için neler yapabileceğini ortaya koyduğu, tüm dünyaya duyurduğu gündür.” Dedi.

NTSO Yönetim Kurulu Başkanı Parmaksız, 30 Ağustos’un  ülke insanının birlik ve berabırlık içeresinde olduğu zaman neler başarabileceğinin de en güzel örneği olduğunu belirterek , “ Bu düşüncelerle tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, bu topraklarda hür ve kendi bayrağımız altında yaşamamızı kanları ve canları pahasına sağlayan başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyorum.” Dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.