banner461
banner195

NTSO Başkanı Parmaksız'a Meclis Sürprizi

Geçtiğimiz hafta Dünya Gümrük Örgütü tarafından yaptığı başarılı çalışmalar sebebiyle Liyakat Belgesi ile ödüllendirilen ve Ödülü’nü düzenlenen törenle Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın elinden alan, NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız Meclis Toplantısı’nda süprizle karşılaştı.

NTSO Başkanı Parmaksız'a Meclis Sürprizi
05 Şubat 2014 Çarşamba 13:44

banner143
banner134

 Geçtiğimiz hafta  Dünya Gümrük Örgütü tarafından yaptığı başarılı çalışmalar sebebiyle  Liyakat  Belgesi ile ödüllendirilen ve Ödülü’nü düzenlenen  törenle Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın elinden alan, NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız Meclis Toplantısı’nda süprizle karşılaştı. 

Toplantı’da Türkiye ekonomisi ile ilgili  Meclis Üyeleri’ne belgi veren Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası M. Arif  Parmaksız’a  NTSO  10. Meslek Komitesi Başkanı Tuncay Türkmen  tarafından çiçek verilerek, gerek Gümrük ve Turizm A.Ş  Yönetim Kurulu Başkanı gerekse Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı olarak yaptığı başarılı çalışmalardan ötürü tebrik etti.

Tuncay Türkmen Yönetim Kurulu Başkanı Parmaksız’ı aldığı ödülden ötürü kutlarken, “Yaptığınız başarılı çalışmalar bir Nevşehirli olarak bizleri gururlandırıyor.” Şeklinde konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.