banner461
banner195

NTSO Meclis Başkanı İnce'den Yeni Yıl Mesajı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Meclis Başkanı Seyit İnce, yayınladığı yeni yıl mesajında, Türkiye’nin zor bir yılı geride bıraktığını belirterek, “2015’in ülke olarak birlik ve bütünlük içinde, ekonomik ve sosyal sorunların çözümü için gerekli adımları atacağımız, ülkemizin daha güçlü bir ekonomiye, daha yüksek bir refah ve dayanışma düzeyine ulaşacağı bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

NTSO Meclis Başkanı İnce'den Yeni Yıl Mesajı
31 Aralık 2014 Çarşamba 23:04

banner143
banner134

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Meclis Başkanı Seyit İnce, mesajında şunları kaydetti;

“2014 yılı ülke olarak iç ve dış siyasette ağır gündemlerle geçirdiğimiz bir yıl oldu. Ekonomide durgunlukla, Türkiye gündeminde ise seçimlerle, sert siyasetle, içimizi yakan iş kazalarıyla zor bir yılı geride bırakıyoruz. Yeni yılın karşılandığı günler, geride kalan yılın değerlendirildiği, yapılan hatalardan derslerin çıkarıldığı, yeni başlangıçlar ve daha iyi bir yıl için fırsat olarak görülen dönemlerdir. Ben de bu düşüncelerle 2015’in ülke olarak birlik ve bütünlük içinde ekonomik ve sosyal sorunların çözümü için gerekli adımları atacağımız, ülkemizin daha güçlü bir ekonomiye, daha yüksek bir refah ve dayanışma düzeyine ulaşacağı bir yıl olmasını diliyorum.

 Bu duygularla değerli Odamız Üyelerine, Nevşehirli hemşehrilerime ve yeni yıla Kapadokya’da giren bütün konuklarımıza sağlık, mutluluk ve huzur içinde geçirecekleri bir yıl diliyorum.”

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.