banner461
banner195

NTSO Üyelerini Hannover 2015 Fuarına Götürecek

NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenleyeceği organizasyonla isteyen üyelerini 13-17 Nisan 2015 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover şehrinde gerçekleşecek Messe Sanayi Fuarı’na götüreceğini açıkladı.

NTSO Üyelerini Hannover 2015 Fuarına Götürecek
07 Ocak 2015 Çarşamba 13:53

banner143
banner134

NTSO  ÜYELERİNİ HANNOVER MESSE FUARINA GÖTÜRECEK

NTSO  Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın  düzenleyeceği organizasyonla   isteyen üyelerini  13-17 Nisan 2015 tarihleri arasında  Almanya’nın Hannover  şehrinde gerçekleşecek  Messe Sanayi  Fuarı’na götüreceğini açıkladı.

NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, yaptığı yazılı açıklamada  Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2015 yılı faaliyetlerinde yurt içi ve yurtdışı fuar katılımlarına büyük önem verildiğini belirterek, “ İşadamı ve sanayicilerimizin  kendi sektörlerindeki teknolojik gelişmeleri takip etmesi için  ulusal ve uluslararası fuar ziyaretlerine  önem veriyoruz. Bu sebeple sektörel talepleri değerlendirerek ulusal ve uluslararası fuarların organizasyonlarını Oda olarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.”  dedi. Almanya’nın Hannover  şehrinde  13-17 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek Fuar’da ; Endüstriyel malzemeler, Işıklandırma teknolojisi (Dünya ışıklandırma şovu..), Elektrik mühendisliği için ekipmanlar, Elektronik ekipmanlar, Elektrik otomasyon teknolojisi, Güç kaynakları ve kontrol mekanizmaları ve alet ekipman üretimi, Kompresör teknolojisi, Enerji ve çevresel teknoloji, Robot ve endüstriyel otomasyonu, İnşaatlardaki elektrik tesisat teknoloji. Döküm teknolojileri, döküm malzemeleri, metal işleme makineleri ve teknolojileri, plastik ve seramik malzemeler, bağlantı sistemleri ve teknolojileri, endüstriyel makine parçaları, dişliler, rulmanlar, endüstri robotları, fabrika otomasyon sistemleri, mikro sistemler teknolojileri, nano teknoloji ve yenilikleri, mikro makinalar ve üretim sistemleri, nano malzemeler sergilenecek.

Yeterli talebin sağlanması halinde gerçekleşecek Fuar organizasyonu yüzde 50 KOSGEB destekli olacak ve sektörle alakalı firmalar ve şirketler katılabilecek. Fuar Organizasyonuna katılmak isteyen   Oda üyelerinin 14 Ocak 2015 mesai bitimine kadar Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’na başvurmaları gerekiyor.

 

 

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dogrusu - 4 yıl önce
su memleket te senin gibi bir belediye baskanı olsaydı suana kadar inanın nevşehir uçardı.bu memleket yıllarca yalanla iftira ile kendini bilmezlerle gitti.sagol arif baskan.
Avatar
METERİSLİ - 4 yıl önce
bi̇zde adam bulamadik ni̇ğdeden damat i̇hrac etti̇kya hemşehri̇m.