banner461
banner195

NTSO’dan demokrasi şehitlerine 100 bin lira yardım edilecek

Nevşehir Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Demokrasi Şehitleri İçin Başlatılan Kampanyaya 100 Bin Lira Yardım Yapacak

NTSO’dan demokrasi şehitlerine 100 bin lira yardım edilecek
30 Temmuz 2016 Cumartesi 10:07

banner143
banner134
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası 15 Temmuz dayanışma kampanyası kapsamında demokrasi şehitlerine başlatılan kampanya çerçevesinde 100 bin liralık yardım edecek.
25 Temmuz tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan genelge ile başlatılan 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası kapsamında 29 Temmuz tarihinde gerçekleştirilen NTSO Yönetim Kurulu ve akabindeki meclis toplantısında alınan karar gereğince, kampanyaya 100 bin lira yardım yapılmasına karar verildi.
Meclis toplantısında konuşan NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif Parmaksız, “Demokrasi şehitlerimizin hakkı hiçbir şekilde ödenemez ama emanetlerine sahip çıkmak hepimizin görevi, bugün Yönetim Kurulu olarak odamızdan 100 bin lira vererek kampanyaya destek verme kararı aldık. Buradan bütün üyelerimize destek vermeleri için de çağrıda bulunuyorum. Türkiye varsa biz varız, bu birlikteliğimizi korursak bütün badirelerin üstesinden geliriz. Şimdi yararları sarma birliğimizi gösterme zamanıdır.” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.