banner461
banner195

Ödenek Sıkıntısı Çeker mi?

Nevşehir İl Özel idaresi İsmail Cihan’ın genel sekreterlik koltuğuna oturmasının ardından tam bir kapalı kutu haline geldi. Keza, il özel idarenin çalışmalarından ancak koordinasyon kurullarından haberdar olabilmeniz mümkün.

Ödenek Sıkıntısı Çeker mi?
02 Şubat 2015 Pazartesi 16:04

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) İl Özel idaresi İsmail Cihan’ın genel sekreterlik koltuğuna oturmasının ardından tam bir kapalı kutu haline geldi. Keza, il özel idarenin çalışmalarından ancak koordinasyon kurullarından haberdar olabilmeniz mümkün.

Üniversite Genel Sekreterliği görevinde de basına ve kamuoyuna pek yakın bir tavır sergilemeyen İl Özel idaresi genel sekreteri Cihan yönetimindeki özel idarenin geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi 2015 yılı yatırımlarında da ödenek sıkıntısı çekip çekmeyeceği merak konusu.

Hatırlanacağı üzere özel idare geçtiğimiz yıllarda ödenek sıkıntıları nedeniyle Öğretmen evi altındaki işyerlerini satılığa bile çıkarmıştı. Ancak edinilen bilgiye göre söz konusu işyerlerinin satışı beklenen değerleri bulmadığı için satılamamıştı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
normal - 3 yıl önce
vekille ödeneği çkaramıyor heralde, yakında yine o dükkanlar satışa çıkacak. birileri 4 tane zengine söyler, mecburen alırlar.
Avatar
vatandas - 3 yıl önce
bu zatıı vali yapmaya gücleri yetmedımı aceba..
Avatar
nevsehırlı - 3 yıl önce
sahipsiz şehrin uzaktan kumandaları....... ..
Avatar
ilginç - 3 yıl önce
bu adamın özelliği ne bilmek isteriz üniversitede genel sekreter olmadı hastanede olmadı il özel idaresinde sekreter bu adam ne yapmış geçmişte ben bu adamın yerine olayım vekil olurum nasıl olsa veriyorlar
Avatar
nevşerli - 3 yıl önce
bu memleketin kendi öz evlatları yokmu bu tür kurumların başına geçecek gerçekten merak ediyorum
Avatar
ali - 3 yıl önce
bu adamın özelliği araziye iyi uyması zamanında ülkücüydü,sonra paraleldi,şimdi milli görüş
Avatar
yusuf - 3 yıl önce
ismail cihan beyfendiyi güzel sanatlar fakültesinde tanıdım.bende bıraktıgı intiba dürüst çalışkan vatanına milletine baglı.düzgün ahlaklı.kul hakkı yemeyen dünyevi degil uhrevi yaşayan birisi.ayrıca herkes kendi memleketinde çalışacak diye bir kaide yok önemli olan görevin nasıl yaptıgıdır