banner461
banner195

Özçelik GÖRBİR Yönetimini Ağırladı

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Vural Özçelik, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı ve Yöneticilerini ağırladı.

 Özçelik GÖRBİR Yönetimini Ağırladı
12 Haziran 2014 Perşembe 17:56

banner143
banner134

 Özçelik GÖRBİR Yönetimini Ağırladı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Vural Özçelik, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı ve Yöneticilerini ağırladı.

Son yıllarda yapılan yeni düzenlemelerle birlikte bölgenin en modern diş hastanelerinden biri haline getirilen Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde yeni oluşturulan Çocuk Bölümünü Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran ve Yöneticilere gezdiren Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Vural Özçelik yapılan yeni düzenlemelerle ilgili de bilgiler aktardı.

Duvarları çeşitli çizgi film karakterlerinin resimleri ile süslenen, lavaboları çocuklara özel rahatlıkla ulaşılabilir hale getirilen çocuk bölümünde artık 0-14 yaş grubundaki çocukların diş ve ağız tedavilerinin rahatlıkla yapılabildiğine dikkat çeken Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Vural Özçelik, önümüzdeki günlerde hizmete kazandırılacak yeni ünitelerle bu bölümün daha etkin hale getirileceğini söyledi.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, zaman zaman ilimizdeki engellilerin ağız ve diş sağlığı bakımı konusunda da kendilerine hep destek olan Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Vural Özçelik ve hastane personellerine teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.