banner461

Özdemir’den Şehidimize Başsağlığı

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar beldesinde toprağa verilen Şehidimize Allahtan Rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.

banner503
Özdemir’den Şehidimize Başsağlığı
19 Ağustos 2015 Çarşamba 13:31

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar beldesinde toprağa verilen Şehidimize Allahtan Rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Diyarbakır'ın Lice ilçesinde teröristlerde güvenlik kuvvetleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Komando Uzman Çavuş Latif Adıgüzel’in Nevşehir’in Acıgöl ilçesindeki baba evine ateş düştü.

Son dönemlerde artan terör olaylarını bir kez daha kınadıklarını dile getiren Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, “Memur-Sen İl Temsilciliğimiz ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Camiası olarak Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne sahip çıkmak için her zaman olduğu gibi bu vatan uğruna canını feda eden Şehidimiz Jandarma Komando Uzman Çavuş Latif Adıgüzel’e yüce Allahtan rahmet, ailesi başta olmak üzere tüm yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.