banner461
banner195

Özel İnsanlardan Teröre Özel Mesaj “Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez”

Nevşehir’de Zihinsel Engelliler Haftası kutlamaları kapsamında düzenlenen etkinliğe, Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde öğrenim gören öğrencilerin mesajı damga vurdu. Protokol mensuplarının ayakta alkışladığı ‘Kınalı...

Özel İnsanlardan Teröre Özel Mesaj “Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez”
14 Mayıs 2016 Cumartesi 10:00

banner143
banner134
Nevşehir’de Zihinsel Engelliler Haftası kutlamaları kapsamında düzenlenen etkinliğe, Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde öğrenim gören öğrencilerin mesajı damga vurdu. Protokol mensuplarının ayakta alkışladığı ‘Kınalı Hasan’ isimli oyun sonunda öğrenciler sahnede açtıkları bayraklarla ‘Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez’ sloganları ile salonu inlettiler.
Nevşehir’de Zihinsel Engelliler Haftası kutlamaları kapsamında Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi, H. Rasim Uzer Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi, Kapadokya Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi ve Nevşehir Özel Eğitim Uygulama Merkezi tarafından ortaklaşa etkinlik düzenlendi.
Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Turgut Bağrıaçık, Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek ile çok sayıda öğrenci velisi ve öğretmenin katıldığı etkinlikte , çeşitli özel eğitim merkezlerinde öğrenim gören öğrenciler sahnede becerilerini sergiledi.
Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi tarafından sahneye konulan ve Çanakkale Savaşlarının unutulmaz isimlerinden Kınalı Hasan’ın hayatından çeşitli bölümleri, öğrenciler büyük bir başarı ile sergilediler.
Oyunun son bölümünde ellerine Türk Bayraklarını alarak sahneye çıkan öğrenciler, ‘Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez’ sloganları ile salonu adeta inletti, protokol mensupları öğrencilerin mesajını ayakta alkışladı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.