banner461
banner195

Parke taştan sıcak asfalta geçişe hazır olun

Nevşehir’de yıllardır kilitli parke taş döşenen Atatürk bulvarında yeniden sıcak asfalta dönülüyor.

Parke taştan sıcak asfalta geçişe hazır olun
24 Eylül 2016 Cumartesi 11:24

banner143
banner134
Nevşehir’de yıllardır kilitli parke taş döşenen Atatürk bulvarında yeniden sıcak asfalta dönülüyor.
Nevşehir Belediyesinin 26 Eylül Pazartesi gününden itibaren başlatacağı sıcak asfalt çalışmaları Köprübaşı ile Ziraat Bankası arasında start alacak. Zaten içerisinden çıkılmaz bir karmaşa içerisinde bulunan sıcak asfalt çalışmalarının ne kadar süreceği ise merak konusu.
Çalışmaların başlayacağını yaklaşık 10 gün öncesinden kamuoyuna duyuran Nevşehir belediyesi sıcak asfalt çalışmaları nedeniyle yaşanacak olan sıkıntıdan dolayı Nevşehirlilerden şimdiden özür diledi.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in sıcak asfalt çalışmalarını adım adım takip edeceği belirtilen bu çalışmaların devamında Köprübaşı – Sanayi arasında da aynı çalışmanın devam ettirilip ettirilmeyeceğini de önümüzdeki günler gösterecek. Zira yağışların başlamasıyla birlikte sıcak asfalt çalışmasının şimdilik sadece bu bölümle sınırlı kalabileceği de gözleniyor.
Söz konusu çalışmalar nedeniyle Osmanlı caddesi üzerinde büyük bir yoğunluğun yaşanması kaçınılmaz bir hal alacak. Bu durumda Osmanlı caddesi civarında ikamet eden vatandaşların yoğun bir trafik akışına da hazır olması gerekiyor.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Adem pınar - 2 yıl önce
Zaten yıllar önce asfalttı o yol parke yapılması yanlıştı zaten,yıllar sonra farkettiler nihayet
Avatar
bu parkeleri hangi akla hizmet yaptiniz şehrin yolları berbat oysa bakın Kayseri de sokak araları gibi yağ gibi sıcak asfalt biraz Kayseri li idarecilerden ders alın... - 2 yıl önce
Tuğrul
Avatar
Adem pınar - 2 yıl önce
Mahalle yollarıda zamanı geldiğinde parke yol saçmalığından vazgecip ,
sıcak asfalta geçmelidir
Avatar
Nevşehirli - 2 yıl önce
Yarabbimşükür