banner461
banner195

Ponza ve Bims Sektörleri Birleştirilmeli

Nevşehir’in tanınmış iş adamlarından Musa Ertaş, ilimizdeki ponza ve bims sektörünün bir bütün haline getirilmesi çalışmalarını değerlendirdi.

 Ponza ve Bims Sektörleri Birleştirilmeli
04 Temmuz 2014 Cuma 17:25

banner143
banner134

 Ponza ve Bims Sektörleri Birleştirilmeli

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in tanınmış iş adamlarından Musa Ertaş, ilimizdeki ponza ve bims sektörünün bir bütün haline getirilmesi çalışmalarını değerlendirdi.

İlimizdeki Ponza ve Bims sektöründeki sorunların ortadan kaldırılması, bu her iki sektördeki işverenlerin bir araya getirilerek bir bütün halinde ürün pazarlamalarının yapılması gibi düşüncelere her zaman destek olduklarını ve bundan sonra da olmayı sürdüreceklerini kaydeden İş Adamı Musa Ertaş, “Biz iş adamları olarak ilimizdeki bims ve ponza sektöründeki sorunların bu işe emek verenlerin de katkılarıyla çözülmeye gayret edilmesine sevindik. Bu tip toplantıların yaygınlaştırılmasını ve sektörün içerisinde bulunduğu sorunların en alt seviyeye indirilmesini istiyor ve bekliyoruz. Ponza ve bims gibi öz değerlerimizin hak ettiği ölçüde değer bulması bu iki sektörde faaliyet gösteren tüm iş adamlarımızın en büyük isteğidir” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.