banner461
banner195

Projeden Ses Seda Yok

Nevşehir’de Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına üye 350 esnaf ve sanatkarın kendi mülklerine sahip olmaları için çalışma başlatıldığı bildirilmişti.

Projeden Ses Seda Yok
29 Ocak 2015 Perşembe 17:55

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına üye 350 esnaf ve sanatkarın kendi mülklerine sahip olmaları için çalışma başlatıldığı bildirilmişti.

Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına üye 500 esnaf ve sanatkarın bulunduğunu kaydeden Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı, bu esnaflar arasından ancak 135’nin kendi iş yerlerinin bulunduğunu, geri kalan 350’ye yakın esnaf ve sanatkarın ise kendi işyerlerinde değil de kiralık işyerlerinde faaliyetlerini sürdürdüklerini söylemişti. 

Bu duruma Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile paylaştıklarını ve ilimizde madeni işler odası üyelerine ait bir kompleksin yapılması konusunda görüş birliğine varıldığını söyleyen Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı, konuyla ilgili çalışmayı takip ettiklerini dile getirmişti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
YORUM - 3 yıl önce
ni̇ye beledi̇yeyle paylaşiyorsunuz. her şey ni̇ye beledi̇yeden bekleni̇yor. madem ki̇ 350 esnafsiniz, bi̇r kooperati̇f kurara i̇nşaatinizi yaparsiniz