banner461
banner195

Projelerimizi Küçüğünden, Büyüğüne Herkesle Paylaşacağım

2014 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde önümüzdeki günlerde Nevşehir’de olduğu gibi ilçe ve beldelerinde de hareketli günler yaşanması bekleniyor.

Projelerimizi Küçüğünden, Büyüğüne Herkesle Paylaşacağım
02 Ekim 2013 Çarşamba 12:52

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) 2014 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde önümüzdeki günlerde Nevşehir’de olduğu gibi ilçe ve beldelerinde de hareketli günler yaşanması bekleniyor. Nar Kasabası Belediye başkan aday adayı Yasin Ölmez projelerini ve Nar Kasabası için gelecek vaat eden düşüncelerini kamuoyu ile paylaşmaya başladı.

Başkan aday adayı Yasin Ölmez açıklamasında “Nevşehir merkez olarak Kapadokya bölgesindeki turizmden pay alamıyoruz. Uluslararası tanınabilirliği olan bölgemizde ne yazık ki merkez olarak turizmde geri sıralardayız. Kültürel kimliği, doğal yapısı ve güzelliği ile Nar Kasabamız il merkezimiz için büyük bir potansiyeldir. Turizm adına merkez için tek çare Nar Kasabası’dır. Bunu iyi değerlendirmek, özellikle yerli turizm politikaları geliştirmek zorundayız. Bu açığı çok iyi görmek yerli turist potansiyelinden kasaba olarak dolayısı ile merkez olarak mutlaka faydalanmamız gerekiyor. Hali hazırda kasabamızda, turizm adına çok başarılı işler çıkaran dört yıldızlı Peri Tower otelimiz hizmet vermektedir. Allah nasip eder belediye başkanlığımda halkımızın teveccühlerini alabilirsem, stratejik projelerimle birlikte kasabamızda yerli turizm adına 30 yıllık yatırım temellerini 5 yıl içinde kasabamıza kazandıracağım. Bu yolda kasaba gençlerimize büyük işler düşmektedir. Herkesin fikirlerine, küçüklü büyüklü projelerine ihtiyacımız var. Aday adayı olarak herkese açığım, artık Nar Kasabasında birliğiz, bir bütünüz, zaman çalışma zamanıdır. Yerel turizm politikamızla tanınabilirlik adına emin adımlarla kasabamızın kültürel kimliğini ön plana çıkaracağız. Ak gençliğimiz kasabada beni ve ekibimi durdurmayacak, küçüğünden büyüğüne ne projeleri ne fikirleri varsa paylaşacağı bir belediye başkanına sahip olacak olmalı” diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ceto - 5 yıl önce
hocam yolun açık olsun ...yakışır sana...
Avatar
must - 5 yıl önce
nara durmak yok artık