banner461
banner195

Ragıp Üner Mahallesi Sakinleri Su Kesintisinden Sıkıntılı

Nevşehir’in Ragıp Üner Mahallesi sakinleri son bir haftada yedi kez su kesintisi yaşanmasından dolayı şikayetçi.

Ragıp Üner Mahallesi Sakinleri Su Kesintisinden Sıkıntılı
02 Şubat 2015 Pazartesi 18:33

banner143
banner134

 Nevşehir’in Ragıp Üner Mahallesi sakinleri son bir haftada yedi kez su kesintisi yaşanmasından dolayı şikayetçi.

 

Nevşehir’in Ragıp Üner Mahallesi sakinleri son bir haftada tam yedi kez aralıksız su kesintisinden şikayetçi. Nitekim mahalle sakinleri her defasında 153 Çağrı merkezini aradıklarında sorunu aktardıklarını ancak telefon ile görüştükleri kişilerin yetkili birimlere aktaracaklarını söyleyip kısa zamanda sorununuz giderilecektir cevabına rağmen son günlerde sıklıkla su kesintisi yaşadıklarını ancak bu soruna henüz kalıcı bir çözüm bulunmadığını iddia ettiler. FİB Haber Merkezimizi sorunlarını aktaran vatandaşlar bu sorunun giderilmesi için Nevşehir Belediyesi yetkililerinin artık bir çözüm üretmesini istediklerini kaydettiler. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevsehirli - 3 yıl önce
Bıktık artık bu çözümsüzlükten.Gün aşırı su kesiliyor,geldiginde yarım gün resmen çamur akıyor.Nerde kaldı halk sağlığı?16 metreküp suya 36 Tl fatura ödüyorum,ama verdiğimiz bu fahiş ücretin karşılığı bu olmamalı.
Avatar
ihsan - 3 yıl önce
güzelyurt mahellesı su kesıntısınden gına geldı arıyosun 153 ü bı bayan cıkıyor ekıplerımız calışıyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! başka kelıme yok ne zaman gelır dıyosun ekıplerımız calısıyor dıyo yıne gulme krızı gecırdım telde kız dedıkı ekıplerımız calışıyor :)))))
Avatar
mahalle sakinleri - 3 yıl önce
suan saat 21.00 halen yok. zaten oldumuda bir haftaya yakindir camur akiyor. icmeye zaten hazir kullaniyorduk simdi yemegede hazir kullaniyoruz. ayrica belediyeye su faturasi yatiriyoruz. 2015 yilinda ugrastigimiz bu durumu ve belediyemizin bu cevval hallerini alkisliyoruz.
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Tayyip Erdoğan 3 çocuk istiyor. Haftasonu su kesilirse gün boyu nasıl yapalım 3 çocuğu neslimiz kuruyacak nevşehir Belediyesi yüzünden :)
Avatar
ALİ - 3 yıl önce
arkadaşlarin yorumlarina katiliyorum artik bitkinlik geldi̇ i̇nsana hep ayni keli̇meler . yeter artik arkdaş........
Avatar
nevşerli - 3 yıl önce
153 arıyorsun yazık bir tane gariban bayan koymuşlar oda ekiplerimiz çalışıyor demekten başka bir şey diyemiyor