banner461
banner195

SAN-TEZ Bilgilendirme Toplantısı‏na GESİAD'da Katıldı

Üniversite Sanayi işbirliği çerçevesinde Nevşehir Üniversitesi akademisyenlerine ve ilimiz Nevşehirli sanayicilerine yönelik düzenlenmiş olan SAN – TEZ Programları tanıtım ve bilgilendirme toplantısına Gesiad Yönetim kurulu başkan yardımcısı A.Ersan Erdogan ve dernek üyeleride katıldı.

SAN-TEZ Bilgilendirme Toplantısı‏na GESİAD'da Katıldı
03 Temmuz 2013 Çarşamba 18:43

banner143
banner134

Gesiad Yönetim kurulu başkan yardımcısı A.Ersan Erdogan, Türkiye ekonomi ve sosyal ve kültürel yapısıyla dünyanın gözde ülkeleri arasında yer alıyor. Dünyanın dört bir tarafında ülkemize karşı ciddi anlamda bir ilginin olması boşuna değil.

Son yıllarda dünyaya açılma çabalarının sonucunda her kesimin dikkatini çeken Türkiye’ye karşı gösterilen bu ilginin oluşmasında iş dünyası temsilcilerinin katkısı büyüktür.

Çok değil bundan on yıl önce bulunduğu bölgenin dışına bile iş için çıkmamış işadamlarının şimdi dünyanın dört bir tarafında boy göstermesi Türkiye’nin geldiği noktayı anlayabilmek açısından önemli bir ayrıntı. Gesiad Yönetim kurulu başkan yardımcısı A.Ersan Erdogan üniversitemizin ve sanayicimizin ortak projeler üreterek dünya'nın gözde markalarını üretme çabasında olmasını gerektiğini söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.