banner461
banner195

Sarıkamış Şehitleri İçin Nevşehir’de Anma Yürüyüşü Yapıldı

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından bugün Nevşehir’de Sarıkamış Şehitlerini anma yürüyüşü düzenlendi.

04 Ocak 2015 Pazar 14:13

banner143
Nevşehir'de Sarıkamış Şehitlerimiz Anıldı
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından bugün Nevşehir’de Sarıkamış Şehitlerini anma yürüyüşü düzenlendi.

 

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Sarıkamış şehitlerini anma yürüyüşü Nevşehir Valiliği önünden başlarken Şehitlik Parkında sona erdi. Yaklaşık 500 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen yürüyüşe katılan katılımcılar tarafından dualar okundu. Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer ise yaptığı açıklamada, ‘’ Türkiye’de 81 Gençlik merkezi tarafından düzenlenen Sarıkamış Şehitlerini anma yürüyüşü düzenlendi. İlimizde ise bizler katılımdan son derece memnunuz. Yaklaşık olarak 500 kişinin katılımı ile bir yürüyüş organize ettik. Nevşehir Valiliği önünden başlayan yürüyüşümüz Şehitler Parkında sona erdi. Burada da Sarıkamış Şehitlerimiz için hatim dualarımızı yaptık. Sarıkamış Şehitlerini anma yürüyüşüne katılan tüm gençlerimize teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.

 

Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.