banner461
banner195

Sayın Vali’m Ben Çok Dertliyim

Nevşehir’de kamu kurum ve kuruluşlarının yatırımlarının ele alındığı il koordinasyon Kurulu Toplantısında en çok söz alanlardan biri de Derinkuyu merkez belediye başkanı Ahmet Balcı idi.

Sayın Vali’m Ben Çok Dertliyim
17 Nisan 2014 Perşembe 18:38

banner143
banner134

Ben Çok Dertliyim Sayın Vali’m”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de kamu kurum ve kuruluşlarının yatırımlarının ele alındığı il koordinasyon Kurulu Toplantısında en çok söz alanlardan biri de Derinkuyu merkez belediye başkanı Ahmet Balcı idi.

Kurul toplantısında yatırımcı bölge müdürlerinin ilimizde yürütülen yatırımlara yönelik çalışmalarını değerlendirdiği konuşmaların ardından sık sık söz alan ve Derinkuyu ilçesinde bu yatırımcı dairelerin yaptıkları çalışmalarla ilgili yaşanan bazı sıkıntıları gündeme getiren Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet Balcı, toplantıda sık sık söz almasının anlayışla karşılanmasını talep ederken, “Ben çok dertliyim Sayın Vali’m” demekten de kendisini alamadı.

Özellikle karayolları ve Devlet Su İşleri bölge müdürlüğünün ilimizde yürüttüğü bazı çalışmalarla ilgili yaşanan sıkıntıları gündeme getiren Başkan Balcı, belediye olarak bu çalışmalara katkı sağlanabileceğini ve yürütülen çalışmaların bir an önce tamamlanmasını istedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
batu - 4 yıl önce
derinkuyuyu akp alsaydı böyle böyle olmazdı
Avatar
ssssssssssss - 4 yıl önce
yalan bu daha konuşmasını bilmezki
Avatar
derinkuyulu - 4 yıl önce
akepe 2 dönem derinkuyuyu aldı sonra hem derinkuyu hemde kendileri havasını aldı... boş konuşmayı bırak başkanına sahip çık yatmıyor çalışıyor
Avatar
garip50 - 4 yıl önce
basarılar sayın baskannerde ne konusulacagını bılır gerekenı soylemıstır ne yapıyorsa mılleet ıcın memleketımız ıcın cabalıyor akp lısıde mhplısıde chplısıde hep bırlıkte hareket edıp memleketımız ıcın cabalasa daha farklı hızmet olur yok beledıye bızde degıl dıye cephe almak gerekmez