banner461

SCR Belgesi İçin Başka İle Gitmenize Gerek Yok

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanı İsmail Ördü, Nakliyeci esnafının kullandığı SRC belgelerinin ilimizde birlik ve şoförler odası bünyesinde kurulan şirket marifetiyle verildiğini söyledi.

SCR Belgesi İçin Başka İle Gitmenize Gerek Yok
07 Ocak 2016 Perşembe 14:10

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanı İsmail Ördü, Nakliyeci esnafının kullandığı SRC belgelerinin ilimizde birlik ve şoförler odası bünyesinde kurulan şirket marifetiyle verildiğini söyledi.

Söz konusu şirketin Nevşehir’de bu belgeyi vermeye yetkili tek kurum olduğunu söyleyen Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, “Birlik Başkanlığı görevine geldiğimiz zaman nakliyeci esnafımızın kullandığı SRC belgesinin verilmesi için bir eğitim merkezine ihtiyacımız olduğunu ifade etmiştik. Daha önce özel bir firmamız vardı ama bu çalışmayı yürütemedi. Birlik başkanlığı olarak Ulaştırma bakanlığımıza gerekli müracaatlarımızı yaparak BİRŞOF adı altında şirket oluşturduk. Bu firmamız birlik başkanlığımız ve Şoförler, Otomobilciler ve Nakliyeciler odamızla birlikte yürütüyoruz. Burada SRC belgelerimizin eğitimleri verilmekte. İşlemleri takip edilmekte. SRC belgesi ihtiyacı bulunan esnaflarımız şirketimize müracaatlarını yaparak bu ihtiyaçlarını ilimizde giderebilirler” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.