banner461
banner195

Seçen, Öztürk ve Aksaray İŞKUR İl Müdüründen Barata’ya Ziyaret

Nevşehir Belediye Başkan yardımcısı Atilla Seçen, Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk ve Aksaray Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mahmut Akkuş gün içerisinde İŞKUR Nevşehir İl Müdürü Arif Sıddık BARATA ’ya ziyaret te bulundular.

Seçen, Öztürk ve Aksaray İŞKUR İl Müdüründen Barata’ya Ziyaret
30 Mart 2018 Cuma 16:12

banner143
banner134

İŞKUR’un özel programlarından olan Toplum Yararına Programlar kapsamında görüş alışverişinde bulunan heyet yıl içerisinde tekrar düzenlenmesi muhtemel programlar ve kamu alanlarına uygulanması gereken yerler üzerine konuşma gerçekleştirdi. Kamu istihdamında önemli bir yer tutan TYP programlarının komşu illerden Aksaray’da uygulama farklılıklarının olup olmadığı ve bu programların daha etkin nasıl uygulanabileceği hususu Aksaray İŞKUR İl Müdürü ile değerlendirildi.

Belediye işlerinde ve müftülük bünyesinde cami temizliğinde çalıştırılacak işçilerle ilgili bir çalışma olup olmadığı konusunda açıklama yapan İŞKUR İl Müdürü BARATA, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğümüzden gelecek onay yazısı ve ödenek tahsisi yapılır yapılmaz yeni programları açmaya başlayacaklarını belirterekVali ve milletvekillerimizin desteğiyle Bu yıl içerisindede birçok vatandaşın yararlanmasını sağlayacaklarını söyledi.

Sohbetin ardından Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen, Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk ve İŞKUR Aksaray İl Müdürü Mahmut Akkuş, İl Müdürü Arif Sıddık BARATA ‘ya teşekkürlerini ileterek kurumdan ayrıldılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.