banner461
banner195

Seçen ve Kaya’da Nevşehir Tarihine Geçti

30 Mart Yerel seçimleri sonrasında Nevşehir’de bir ilke imza atan ve ilimizin tarihine geçen Başkan Hasan Ünver’in yanı sıra belediye başkan yardımcıları da aynı mutluluğu yaşadı.

Seçen ve Kaya’da Nevşehir Tarihine Geçti
21 Nisan 2014 Pazartesi 18:34

banner143
banner134

 Seçen ve Kaya’da Nevşehir Tarihine Geçti

NEVŞEHİR(MHA) 30 Mart Yerel seçimleri sonrasında Nevşehir’de bir ilke imza atan ve ilimizin tarihine geçen Başkan Hasan Ünver’in yanı sıra belediye başkan yardımcıları da aynı mutluluğu yaşadı.

Nevşehir’in il oluşundan bu yana 2 dönemden fazla belediye başkanlığı yapan isim bulunmazken, Başkan Hasan Ünver, ilk kez üçüncü döneme seçilen isim oldu. Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile birlikte görev yapan Başkan Yardımcıları Atilla Seçen ve Yusuf Kaya’da belediye başkan yardımcısı olarak bu tarihi mutluluğu yaşayan isimlerden oldu.

Nevşehir Belediye Başkan Yardımcılarından Oktay Şımarmaz ise, Cafer Okur’un görevden alınmasının ardından Belediye Başkan yardımcılığı görevine getirilmesi nedeniyle aynı mutluluğa ortak olamadı. Ancak Başkan Yardımcısı Oktay Şımarmaz’da üç dönemdir Başkan Ünver’in en yakın mesai arkadaşları arasında yer alıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nergiz cesur - 4 yıl önce
Bu ikisine sirt donulmez
Avatar
KPDKY - 4 yıl önce @nergiz cesur
vallahi bir cümle ile özetlemişsin. heal olsun.
Avatar
bekır - 4 yıl önce @nergiz cesur
ne oldu dönünce bişeymi yaptılar sana