banner461
banner195

Sempozyumda RTÜK'ü Nevşehirli İrfan Barut temsil etti

Nevşehir Valiliği tarafından 2-3 Kasım tarihlerinde düzenlenen "Uyuşturucuyla Mücadelede Medyanın Rolü" konulu sempozyuma RTÜK'ü temsilen Nevşehirli değerli hemşehrimiz İrfan Barut katıldı.

Sempozyumda RTÜK'ü Nevşehirli İrfan Barut temsil etti
10 Kasım 2017 Cuma 12:26

banner143
banner134
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanlık Müşaviri olarak görev yapan Nevşehirli değerli hemşehrimiz Dr. İrfan BARUT, geçtiğimiz hafta ilimiz Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde düzenlenen "Uyuşturucuyla Mücadelede Medyanın Rolü" konulu sempozyumunda RTÜK'ü temsil etti.

RTÜK Başkanlık Müşaviri Dr. İrfan Barut yaptığı açıklamasında; "Nevşehir Valiliği tarafından 2-3 Kasım tarihlerinde düzenlenen "Uyuşturucuyla Mücadelede Medyanın Rolü" konulu sempozyuma RTÜK'ü temsilen görevli olarak katıldım. Güzel memleketim Nevşehir'de ilk kez resmi görevli olarak bir toplantıya katılmaktan ve akademisyen ve uzmanların sunum yaptığı sempozyumun açılış ve kapanış oturumlarında moderatörlük yapmaktan büyük mutluluk duydum. Sempozyum sonunda Nevşehir Garnizon komutanı ve İl Jandarma Alay Komutanı tarafından şahsıma Plaket ve Katılım Belgesi tevdi edilmiştir. Sayın Nevşehir Valimiz İlhami Aktaş'a ve Nevşehir Garnizon Komutanımız Kıdemli Kurmay Albay Yüksel Yiğit'e plaket ve belge takdimi için teşekkür ediyorum. Nevşehir Emniyet Müdürümüz Mehmet Artunay'a yakın ilgileri nedeniyle teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.