banner461
banner195

S.G.K.'dan Başkan Balcıya Plaket

Sosyal Güvenlik Haftası münasebetiyle Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde yapılan törende Sosyal Güvenlik Kurumuna Derinkuyu Belediyesinin Prim Borcu olmadığından dolayı Belediye Başkanı Sayın Ahmet Balcı'ya Teşekkür Plaketleri verildi.

S.G.K.'dan Başkan Balcıya Plaket
16 Mayıs 2013 Perşembe 14:26

banner143
banner134
Derinkuyu Belediye Başkanı Sayın Ahmet Balcı'ya Plaketi Sosyal Güvenlik İl Müdürü Sayın M.Ali YIKARBABA takdim etti.
Plaket töreninin ardından Başkan Balcı yaptığı açıklamada ''Derinkuyu  Belediyemizin hiçbir  kuruma borcu yoktur. Vergileri, S.G.K. primlerini, Elektrik borçlarını günü gününe ödemekteyiz; ayrıca hizmetlerimizi aksatmadan devam etmekteyiz'' dedi.

Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet Balcı yı tebrik ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İMRENMEMEK ELDEMİ ŞİMDİ - 5 yıl önce
bir kaymaklılı olarak derinkuyu belediyesine gıpta ile bakmaktayım helal olsun ahmet tebrik ediyorum fib haberin daha önce düzenlemiş olduğu en başarılı belediye başkanı yarışması öyle olmaz böyle olur internet üzerinden oy kullanmakla anket olmaz gidersin kurumlara kimin çok projesi var kimin az borcu var hatta örnekte olduğu gibi hiç borcu yoksa en başarılı başkan odur saygılarımla.
Avatar
KÜRŞAT - 5 yıl önce
ben burdan sgk. il müdürümüz sayın m.ali yikarbaba dan şunuda beklerdim evet başarılı olan ödüllendirilir de birde en çok bocu olan belediyeleri listeleseydi ya o zaman gerçek başarı ortaya çıkardı inşallha o listeyide görürüz.
Avatar
İMRENMEMEK ELDEMİ ŞİMDİ - 5 yıl önce
sayin editör az önce yapmiş olduğum iki yorum yayinlamadiğini gördüm bu konuda bir art niyetiniz olduğunuda düşünmek istemiyorum eğerki meşguseniz sorun değil ama bu kadar uzun sürmemesi gerektiğini biliyorum yorumumun içeriğinde küfür yok hakaret yok rencide edecek hiç bir şey yok
Avatar
Derinkuyulu - 5 yıl önce
derinkuyulu olarak gururlandık. devletimizin hiç bir kurumuna borcumuzun olmaması çok güzel. ahiler kalkınma ajansı da hiç bir belediye den borcunu toplu olarak tahsil edemez. bizim belediye den toplu olarak bir çırpıda borcunu keser. buna rağmen proje desteğini gülşehir belediyesine verir. sormak isterim acaba ahiler kalkınma ajansına gülşehir belediyesinin borcu varmı yokmu. biz borçsuz belediyeye teşekkür bu şekilde oluyor galiba. saygılarımla