banner461
banner195

Sigorta Acenteleri NTSO'da Buluştu

Nevşehir’de faaliyet gösteren Sigorta Acenteleri Yeni çıkan Sigorta Acenteleri Yönetmeliği hakkında bir bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Sigorta Acenteleri NTSO'da Buluştu
02 Haziran 2014 Pazartesi 20:08

banner143
banner134

 SİGORTA ACENTELERİ NTSO’DA BULUŞTU

Nevşehir’de faaliyet gösteren Sigorta Acenteleri Yeni çıkan Sigorta Acenteleri Yönetmeliği  hakkında bir bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Nevşehir Ticaret ve sanayi Odası  Toplantı salonunda hafta sonu gerçekleşen toplantıya  Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi  Mahmut Çalışkaner, Meslek Komitesi delegeleri  Aşkın Kızılbayrak ve Lokman Kozan’ın yanı sıra  sigorta acenteleri yetkilileri katıldı.

Toplantı’da  yeni çıkan  Sigorta  Yönetmeliği hakkında Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Sicil Müdürü Veysel Donmaz tarafından  toplantıya katılan sigorta Acenteleri bilgilendirilirken, Sigorta Firması yetkilileri  sektörle ilgili sorunları tartışarak çözüm önerilerinde bulundular.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
çok güzel olmuş olmuşda esas olan halkı yani sattıkları poliçenin kullanma talimatını halka kim anlatacak birde televizyona mı çıkarlar yoksa buroşir mi bastırırlar vatandaşı aydınlatırlarsa güzel olur diye düşünüyorum.