banner461
banner195

Sinan Yağmur Nevşehir de Okurlarıyla Buluştu

Nevşehir Belediyesi’nin organizasyonu ile okurlarıyla Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde bir araya gelen Mevlana ve Tasavvuf konularında satış rekorları kıran kitaplara imza atan yazar Sinan Yağmur ‘Sinan Yağmur’la Aşka Yolculuk, Tasavvuf da Birbirimizi Anlamak’ konulu bir de konferans verdi.

Sinan Yağmur Nevşehir de Okurlarıyla Buluştu
02 Mayıs 2014 Cuma 09:01

banner143
banner134

 Nevşehir Belediyesi’nin organizasyonu ile okurlarıyla Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde bir araya gelen Mevlana ve Tasavvuf konularında satış rekorları  kıran kitaplara imza atan yazar Sinan Yağmur ‘Sinan Yağmur’la Aşka Yolculuk, Tasavvuf da Birbirimizi Anlamak’ konulu bir de konferans verdi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’’in yanı sıra çok sayıda vatandaşın katıldığı konferansta  yazar Sinan Yağmur,  Mevlana Celaleddin-i Rumi ve Şems-i Tebrizi gibi gönül sultanlarının ancak okunmakla değil, yaşanma ile anlaşılabileceğine  vurgu yaptı.

Dünyanın bir çok coğrafyasında kan ve gözyaşının Müslümanların yaşadığı topraklarda halen devam ettiğine işaret eden yazar Yağmur, gönül yollarının açılması ile kişilerin birbirlerini anlamanın mümkün olabileceğini ve bu şekildeki bir yaklaşımın daha huzurlu  hayatın en temel taşı noktasında olduğunu ifade etti.

Yaklaşık 2 saate yakın devam eden konferansın ardından Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, yazar Sinan Yağmur’a çiçek hediye etti.

Yağmur daha sonra okurları için kitaplarını imzaladı.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.