banner461
banner195

Soma İçin Başsağlığı Mesajı

Nevşehir Barosu ve Nevşehir İli Süt Üreticileri Birliği yaptığı yazılı açıklamayla Soma maden faciasına ilişkin hayatlarını kaybeden şehitlerimiz için Taziye ve Aileleri için Başsağlığı mesajları yayımladılar...

Soma İçin Başsağlığı Mesajı
16 Mayıs 2014 Cuma 18:11

banner143
banner134

 Baro’dan Taziye

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Barosu yayınladığı taziye açıklamasıyla Soma’da yaşanan maden kazasında hayatlarını kaybedenlere rahmet diledi.

Yapılan açıklamada; “Soma' da meydana gelen maden ocağı kazasında hayatını kaybeden madencilerimize Allah' tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabırlar diliyoruz. Aynı kazada yaralanan madencilerimize de acil şifalar dileriz. Meydana gelen olaydan dolayı derin üzüntü duyduğumuzu ifade eder, milletimize başsağlığı dileriz” denildi.  

 

Ulusumuzun Başı Sağ Olsun

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İli Süt Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Adına Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Turhan, “Soma’da Meydana Gelen Maden Ocağı Faciası Hepimizi Derinden Üzmüştür. Kazada Yaşamını Yitiren Emekçilere Allah’tan Rahmet Yakınlarına Ve Ulusumuza Başsağlığı Dilerken, Yaralı Madencilerimize Acil Şifalar, Mahsur Durumda Bulan Madencilerimizin Bir An Önce Sağ Salim Kurtulmasını Yürekten Temenni Ederiz” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.