banner461
banner195

Sorun Yok, İnşaat Yakında Başlar

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir’de son iki yılda kamu yatırımları konusunda çok ciddi adımlar atıldığına değinen Ak Parti Nevşehir Milletvekili A. Erdal Feralan, Yeni Adliye Sarayının inşaatına da yakın zamanda başlanacağını belirtti.

Sorun Yok, İnşaat Yakında Başlar
27 Ağustos 2013 Salı 11:16

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde Nevşehir’de son iki yılda kamu yatırımları konusunda çok ciddi adımlar atıldığına değinen Ak Parti Nevşehir Milletvekili A. Erdal Feralan, Yeni Adliye Sarayının inşaatına da yakın zamanda başlanacağını belirtti.

Nevşehir’e yakışır ve modern bir adliye hizmet binası yapılacağını ve bu konuda herhangi bir sorunun gündemde olmadığını kaydeden Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, Nevşehir Belediyesinin arsa tahsisini yaptığı yeni adliye sarayı binasının ilimize kazandırılacak önemli bir kamu yatırımı olacağının altını çizdi.

Yapılan ihalenin ardından teknik bir sürecin ardından kısa zaman içerisinde yeni adliye binasının da ilimizdeki diğer kamu yatırımlarında olduğu gibi temellerinin atılacağını ifade eden Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, “Yeni adliye sarayımız ile ilgili ihale yapıldı. Teknik bir sürecin ardından temel atma aşamasına kısa zaman içerisinde gelinecek. Sonuçta yapılan ihale kamu ihale kanununa tabi bir ihale. Arsa ile ilgili bir sorun yok. Bilindiği üzere Nevşehir Belediyemiz arsanın tahsis işlemlerini tamamlamıştı. Önümüzdeki günlerde yeni adliye sarayımızın temel atma ve inşaat çalışmalarına başlanacak” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
has ülkücü - 5 yıl önce
sayin vekil, sizi ve akp yi sevmiyorum ama sizlerden allah razi olsun. hizmetleriniz heyecanlandiriyor. Yerel ve genel secim basariniz simdiden hayirli olsun.
Avatar
ali - 5 yıl önce
sayın vekilim nevşehir de acil olan adalet sarayı değil. eğitim için okullara ihtiyaç var.özellik le de imam hatip lisesine. 1965 ler de yapılmış bir okulla eğitme devam ediyorlar. imam hatip lisesi mezunu olmakla gururlanan bir başbakanın vekillerine bu imam hatip lisesi yakışmıyor. .
Avatar
ilaaa - 5 yıl önce
bildiğim kadarı ile adliye sarayı milyon dolarlar harcanarak daha birkaç yıl önce bakım dan geçti . nerden çıktı bu adliye sarayı ihtiyacı. adliye için ayrılan o arsayı bir okul için kullanın daha hayırlı bir iş yapmış olursunuz.
Avatar
mehmet - 5 yıl önce
nevşehir de okul ihtiyacı tavan yaptı. 4+4+4 demekle olmuyor ona uygun okul yatırımlarına ihtiyaç var sayın vekillerim.
Avatar
ak partili - 5 yıl önce
başlar başlamasına da sayın vekill, ağustos danışma meclisi toplantısının hali ne öyle?? danışma meclisi değil yönetim toplantısı olmuş:)))) zaten yönetim 40 kişi danışma meclisi toplantısında 40 kişi falan var:))) rezil ettiniz partimizii...yazık..