banner461
banner195

Sulusaray Belediyesi'nden yol çalışmalarına devam!

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Sulusaray kasabasında Yol onarımı ve mezarlık yolu çalışmaları tamamlandı ...

Sulusaray Belediyesi'nden yol çalışmalarına devam!
10 Ocak 2015 Cumartesi 18:54

banner143
banner134
Sulusaray Kasabası; Öz kavşağı, düğün salonu karşısı, yeni mahalle yol yapımı, ptt alt kavşağı, mezarlık çeşmeleri, mezarlık içi yol yapımı, mezarlıktaki şehitliğin yenilenmesi ve mezarlık önündeki yolların yapım, onarım ve büyültme çalışmaları tamamlandı. 

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Sulusaray Belediyesi,kasaba genelinde sürdürdüğü yol çalışmalarına aralıksız olarak devam ettiği bildirildi.

Yol genişletme ve zemin düzeltme çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde parke döşenmesine ağırlık verilirken, altyapı sorunlarının yaşandığı yerlerde bakım ve onarım çalışmalarına devam edildiği kaydedildi.

Belediye Başkanı Yılmaz, Sulusaray Kasabasını SARAY Gibi Gibi Yapmaya Kararlı !

Çalışmaların yapıldığı bölgelerde incelemelerde bulunan Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz, mevcut altyapı sorunlarına değindiği açıklamasında; “Bazı mahallelerimizde henüz çözülmemiş olan altyapı sorunları var. Bu sorunlarla ilgili olarak, Sulusaray Belediyesi’nin yetki ve sorumluluk alanında olan konularda Belediye ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Altyapı bakım ve onarım çalışmalarının tamamlanmasıyla bu bölgelerde asfaltlama ve parke döşeme çalışmalarına ağırlık verilecek”ifadelerine yer verdi.Fotoğraf Galerisinde çalışmalarla ile ilgili fotoğraflar yer almaktadır...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
tşk başkanım.
Avatar
Uğur Ekinci - 4 yıl önce
abi resimleri eklerseniz sevinirim hiç resim yok. :)
Avatar
POLAT - 4 yıl önce
avrupai̇ bi̇r yer gi̇bi̇ buravo