banner461
banner195

Sulusaray hizmette hızlı yol alıyor

Nevşehir Merkeze bağlı Sulusaray kasabasında Belediyenin yol düzenleme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Sulusaray hizmette hızlı yol alıyor
09 Ağustos 2014 Cumartesi 12:51

banner143
Sulusaray'da Yol Düzenleme Çalışmaları Sürüyor
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Merkeze bağlı Sulusaray kasabasında Belediyenin yol düzenleme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Sulusaray belediyesinin çalışmaları ve Nevşehir il özel idaresinin desteğiyle Kasabadan geçen kullanılamaz haldeki tarihi uluyol ve sarıkaya mevkiinin yol yapım çalışması tamamlanarak kasaba halkının hizmetine sunulmasının ardından bu kez de Sulusaray kasabası Güneş mahallesinde yol tadilat çalışmaları başlatıldı.

Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamasında; Sulusaray belediyesine ait Kepçenin ve Nevşehir il özel idaresinden temin edilen Ekskavatör iş makinesinin 2 günlük çalışmasının ardından kasabamızda arazi geçişlerini kısaltacak yol yapım çalışması tamamlandı. 

Bu yolların tekrar kullanılabilir hale getirilmesiyle birlikte Gözağacı, ekinlik, Karakum, Sarıkaya, Guvalıyer, gotaran, çecçayı, karacaviran, asma altı, cehillik, korkma, kepez ve çec mevkileri birbirlerine bağlantılı hale getirilerek, mevkiler arasında geçiş yapılması sağlanmış oldu. 

Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz’da sık sık yol düzenleme çalışmalarını yerinde takip etti.

Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz, Yol Bakım Çalışmalarında ve asfaltlama çalışmalarında emeği ve katkısı bulunan  AK PARTİ İl ve İlçe Teşkilatlarımıza ,Nevşehir Milletvekillerimize,Nevşehir Valiliğimize  Nevşehir İl Özel İdare Yetkililerine ve tüm çalışanlarına teşekkürlerini belirtmişlerdir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.