banner461
banner195

Sulusaray- Nevşehir Devlet Hastanesi Bağlantı Yolunun Yapımı Sürüyor

Nevşehir Belediyesi tarafından Devlet Hastanesi civarında oluşturulan Şifa Meydanı düzenleme çalışmalarında yapımına karar verilen Sulusaray-Devlet Hastanesi bağlantı yolunun yapımı devam ediyor.

Sulusaray- Nevşehir Devlet Hastanesi Bağlantı Yolunun Yapımı Sürüyor
02 Eylül 2014 Salı 18:37

banner143
banner134
 Nevşehir Belediyesi tarafından  Devlet Hastanesi civarında oluşturulan Şifa Meydanı düzenleme çalışmalarında yapımına karar verilen  Sulusaray-Devlet Hastanesi bağlantı yolunun yapımı devam ediyor.

Nevşehir Belediyesi ile Nevşehir İl Özel İdaresi işbirliği ile gerçekleştirilecek bağlantı yolunun yaklaşık 3 kilometre uzunluğunda duble yol olarak hizmete kazandırılması planlanıyor.

Gülşehir ilçesi ile Devlet Hastanesi’ni de en kısa yoldan birbirine bağlayarak burada hizmet verecek ambulansların daha kısa süre içerisinde hastaneye ulaştırmayı amaçlayan duble yolun temel alt yapı çalışmaları arasında değerlendirilen orta refüj ve kavşak düzenlemeleri ile kaldırımlarda tretuar taşı döşenmesi çalışmaları devam ediyor.

Sulusaray-Devlet Hastanesi bağlantı yolunun önümüzdeki günlerde asfaltlanması çalışmaları gerçekleştirilecek.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.