banner461
banner195

Tapu Ve Kadastro 2014 Yılı Hizmetiçi Eğitim Semineri Kozaklı da Yapıldı

Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne bağlı Kayseri, Tokat ve Sivas Bölge Müdürlüklerinin düzenlemiş olduğu hizmet içi eğitim toplantısına katıldı.

Tapu Ve Kadastro 2014 Yılı Hizmetiçi Eğitim Semineri Kozaklı da Yapıldı
08 Aralık 2014 Pazartesi 12:38

banner143
Tapu Ve Kadastro 2014 Yılı Hizmetiçi Eğitim Semineri Kozaklı da Yapıldı
İlgili Galeriye Git
banner134
Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne bağlı Kayseri, Tokat ve Sivas Bölge Müdürlüklerinin düzenlemiş olduğu hizmet içi eğitim toplantısına katıldı.

Ayrıca Eğitim programına;  Kozaklı Kaymakamı Kemal DURU,  Yozgat Tapu ve Kadastro XXII. Bölge Müdürü  Tamer TAŞKIRAN,Bölge Müdür Vekili Ragıp AKKURT, Bölge  Müdür Yardımcısı Hatice ÖZDEMİR, Bölge Müdürlüğüne bağlı birimlerde görev yapan Tapu ve Kadastro Müdürleri, bağlı kadastro birim yetkilileri ile  Bayındır Memur-Sen Sendika Genel Başkan Yardımcıları Ömer TÜRK ve Ayhan ALDAGÜL katılmışlardır.

Toplantıda konuşma yapan Belediye Başkanımız Sayın Celalettin GÜVEN’e Piri Reis haritası ve Osmanlı Tugrası armağan edilmiştir.

Bölge Müdür Vekili Ragıp AKKURT’un açılış konuşması ile başlayan hizmet içi eğitim programı Bölge Müdürlüğüne bağlı birimlerde görev yapan Müdürlerle yapılan değerlendirme toplantısı ile tamamlanmıştır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.