banner461
banner195

Tarihi Kentler Birliği'nden Uçhisar Belediyesi'ne Ödül

Uçhisar Belediyesi, Tarihi Kentler Birliği tarafından düzenlenen 2016 Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışması'nda ödül kazanarak önemli bir başarıya daha imza attı.

Tarihi Kentler Birliği'nden Uçhisar Belediyesi'ne Ödül
16 Eylül 2017 Cumartesi 14:09

banner143
banner134
Tarihi Kentler Birliği tarafından düzenlenen "Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme" yarışmasında Uçhisar Belediyesi'nin Kadın Eli Projesi ile sosyal kalkınmayı ve kadın istihdamını hedefleyen projesi'nin ödül kazandığı bildirildi.

Aldıkları ödülün kendilerini teşvik ettiğini ve bu motivasyon ile daha güzel hizmetleri hayata geçireceklerinin altını çizen
 Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan; "Uçhisar Belediyemiz, Tarihi Kentler Birliği'nin düzenlediği, Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışması'nda, Kadın Eli Projesi ile sosyal kalkınmayı ve kadın istihdamını hedefleyen projeleriyle, gerek iyi bir işlevlendirme modeli önermeleri, gerekse korumanın kent ekonomisini ve yaşamını geliştirmekte bir araç olarak kullanıldığı, sürdürülebilir sosyal şirket modelleri dolayısıyla Jüri Özel Ödülü ’ne uygun görülmüştür. Kasabamız adına gurur duyuyoruz." dedi.

Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan
, ödülünü Kasım ayında Antalya'da yapılacak olan YAPEX fuarında düzenlenecek tören ile alacak.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.