banner461
banner195

Tebrik Ziyaretlerine İnce Ayar

2004 Yılından bu yana Nevşehir Belediye Başkanlığı koltuğunda oturan ve yeni dönemde de Ak Partinin belediye başkan adayı olarak gösterilen Hasan Ünver, adaylığını tebrik etmeye gelenleri kabul etmeyi sürdürüyor.

Tebrik Ziyaretlerine İnce Ayar
14 Aralık 2013 Cumartesi 11:46

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) 2004 Yılından bu yana Nevşehir Belediye Başkanlığı koltuğunda oturan ve yeni dönemde de Ak Partinin belediye başkan adayı olarak gösterilen Hasan Ünver, adaylığını tebrik etmeye gelenleri kabul etmeyi sürdürüyor.

Adaylığı bizzat Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandığı günden bugüne kadar her gün yüzlerce misafirini ağırlayan Nevşehir Belediye Başkanı ve Ak Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Hasan Ünver, tebrik kabullerinde ilin ileri gelen isimleri ile vatandaşları adeta bir araya getiriyor.

Belediye Başkanlarından tutunda Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları, İş adamlarını hiçbir ayrım yapmadan toplu bir şekilde makam odasına kabul eden ve bütün misafirleri ile tek tokalaşıp tebriklerini kabul eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, birkaç gün daha adaylığının hayırlı olmayı yönündeki ziyaretleri kabul etmeyi sürdürecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.