banner461
banner195

Topaklı – Özkonak Yolunda Seferberlik İlan Edildi

Nevşehir İl Özel idaresi Avanos ilçesine bağlı Topaklı – Özkonak yol bağlantısındaki çalışmalar nedeniyle adeta seferberlik ilan etti.

Topaklı – Özkonak Yolunda Seferberlik İlan Edildi
19 Ağustos 2014 Salı 17:39

banner143
banner134

 Topaklı – Özkonak Yolunda Seferberlik İlan Edildi

NEVŞEHİR(MHA) İl Özel idaresi Avanos ilçesine bağlı Topaklı – Özkonak yol bağlantısındaki çalışmalar nedeniyle adeta seferberlik ilan etti.

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ın çalışmaların hızlandırılması talimatını vermesinin ardından yol yapım çalışmalarının kısa sürede tamamlanması için ekipler bu yola sevk edildi. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı.

Edinilen bilgiye göre; Topaklı Özkonak beldeleri arasındaki bu yol güzergahındaki yol yapım çalışmaları esnasında rastlanan kaya zemin özel idaresi ekiplerini epey zorluyor. Yolun bir an önce tamamlanarak asfaltlanması için çaba sarf eden ekiplerin karşı karşıya kaldıkları bu sorun aynı zamanda il özel idaresi genel sekreterliği makamına oturmasının ardından Genel Sekreter İsmail Cihan’ın da ilk önemli sınavı oldu.

Sık sık çalışmaları bizzat denetlemeye giden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Cihan’ın talimatıyla özel idarenin diğer yol çalışmaları bırakılarak ekiplerin tamamının bu çalışmaya kaydırıldığı öğrenildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.