banner461
banner195

Topçu'dan Taziye Teşekkür Mesajı

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Göre kasabasının Belediye Başkanı Mustafa Topçu vefat eden babasının taziyesi için teşekkür mesajı yayımladı.

Topçu'dan Taziye Teşekkür Mesajı
09 Eylül 2017 Cumartesi 14:25

banner143
banner134
Nevşehir merkez ilçeye bağlı Göre kasabasının sevilen ve saygın Belediye Başkanı Mustafa Topçu vefat eden babasının taziyesi için teşekkür mesajı yayımladı. 

Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu; Değerli aile büyüğümüz, muhterem babamız Halil TOPÇU'unn  vefatı nedeniyle gerek cenaze törenine ve gerekse taziyemize gelerek veya telefonla arayarak bizleri bu acı günümüzde yalnız bırakmayan tüm eş, dost akraba ve hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz dedi.

Topçu Taziye mesajında;

07.09.2017 Perşembe günü Hakkın rahmetine kavuşmuş olan muhterem babamızın vefatı sebebiyle bizzat cenaze defin işlemlerine iştirak ederek, taziye için fakirhanemize teşrif eden, telefon ve mesajla acımızı paylaşan, merhum babamızın ruhu için hatim, sure ve Kur'an-ı Kerim okuyan, Salavatı şerife ve tevhid okuyan tüm eş dost imam ve hanım kardeşlerimize teşekkür ederiz. Allah cümlenizden razı olsun. Rabbım cümle geçmişlerimizin kabirlerini cennet bahçelerinden bir bahçe ve makamlarını cennet ve cemalullah kılsın İnşallah...

Mustafa TOPÇU (TOPÇU Ailesi )

FİB Haber.com ailesi olarak; Hayatını kaybeden merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabr-ı cemîl niyaz ederiz.
إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ

"Onlar; başlarına bir musibet gelince, 'Biz şüphesiz (her şeyimizle) Allah’a aidiz ve şüphesiz O’na döneceğiz' derler." (Bakara 156)Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.