banner461

TRT'den Kaymaklı Çıkarması

TRT (Türkiye Radyo Televizyon Kurumu) Yönetim Kurulu Üyeleri, Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma'yı ziyaret etti.

TRT'den Kaymaklı Çıkarması
26 Nisan 2017 Çarşamba 18:12

banner143
TRT'den Kaymaklı Çıkarması
İlgili Galeriye Git
banner134
TRT (Türkiye Radyo Televizyon Kurumu) Yönetim Kurulu Üyeleri, Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma'yı ziyaret etti.

39.TRT 23 Nisan Çocuk Şenliği dolayısıyla bölgemize gelen TRT Yönetim Kurulu Üyeleri Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma'ya özel ziyarette bulundular. TRT Yöneticiler Kurulu Başkan Yardımcısı Recep Şahin, Kamu Diplomasisi Koordinatörü- Y.K. Üyesi Ali Osman Öztürk, Genel Müdür Yardımcısı – Y.K. Üyesi Fethi Fahri Kaya, Y.K Üyesi Dr. Cengiz Ceylan ve Y.K. Büro Koordinatörü Nurullah Özbek  ilk olarak Kaymaklı Belediyesi'ni ziyaret ettiler. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonrasında heyet Kaymaklı Yeraltı Şehri'ni, restorasyonu tamamlanan Tarihi Konak-Papaz Evi'ni gezdi, kuru kaymağın tadına baktı. Yöneticiler Kurulu Başkan Yardımcısı Recep Şahin, Belediye Başkanı Halit Elma'yla dostluklarının eskiye dayandığını belirterek: " Kaymaklı bizler için çok değerli. Her gelişim de Kaymaklı'yı daha güzel buluyorum" dedi.

TRT Genel Müdürü Şenol Göka şenliğe katkı ve desteklerinden dolayı Başkan Elma'ya TRT'nin özel nostaljik görünümlü radyosundan hediye etti.
Başkan Elma ziyaretten ve şenlikten duyduğu memnuniyeti ifade ederek: "Değerli TRT Yönetim Kurulu Üyelerine, şenlik boyunca beldemizde çekimler yapan ve şenliklerde emeği geçen TRT çalışanlarına Kaymaklı halkı adına teşekkür ederim" dedi.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #Kaymaklı #TRT

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.