banner461
banner195

Turistik Hediye Satışı Yapan İki Dükkan Küle Döndü

Nevşehir in Uçhisar kasabası cevizli mevkiinde bulunan turistik eşya satış yerlerinde bu sabah saat 08:00 de Musa Güzel e ait iş yerinde çıkan yangında iki turistik hediye eşya satış dükkanı tamamen yanarak küle döndü...

14 Aralık 2013 Cumartesi 12:07

banner143
Uçhisar Hediyelik Eşya Yerinde Yangın
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir in Uçhisar kasabası cevizli mevkiinde bulunan turistik eşya satış yerlerinde bu sabah saat 08:00 de Musa Güzel e ait iş yerinde çıkan yangın sonucu Musa Güzel ve hemen yanında bulunan Tuncay Satılmış ın dükkanları tamamen yanarak küle döndü.Olay sırasında yangın civarında dükkan sahiplerinden Musa Güzel yangını söndürmek isterken alevler arasında kalarak yüzünden yaralandı dumanlardan zehirlenen Musa Güzel hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.Yangın Nevşehir Belediye İtfaiye Erlerinin gayretli çalışmalarıyla daha fazla büyümeden güçlükle söndürülebildi.

 

İddiaya göre Yangın çıkış sebebi olarak Musa Güzel in sabah dükkanında sobasını yakarak yan tarafa komşusunun dükkanına geçtiği sırada sobadan çıktığı belirtilen kıvılcım ile dükkanda bulunan küçük tüpün patlamasına neden oldu.

 

Küle dönen her iki dükkanda tahminen 150 bin liralık maddi hasar meydana geldiği bildiriliyor.Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 FİB Haber Merkezi olarak Geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz...

FİB Haber Uçhisar Muhabiri Mehmet Ceylan Uçhisar!dan bildiriyor…


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
uchisar halkı - 5 yıl önce
geçmiş olsun allah yardımcıları olsun kış günü zor dükkanlar yanmış allah yardım etsin yazık olmuş
Avatar
adnan tangüler - 5 yıl önce
büyük geçmiş olsun. burası plansız gelişmiş, sanki kale görülmesin diye özellikle yan yana dizilmiş dükkanlar zinciridir. ha bugün, ha yarın derken projeler uygulamaya geçirilemedi. satıcı kardeşlerimiz de, bölgenin en güzel manzarasını seyredebilmeleri için dükkansız 10 metrelik alan bırakılan turistler de muzdarip. benim bildiğim 25 yıldır böle. umarım halk güzel dükkanlarına, turistler de manzarasına en kısa sürede kavuşur. geçmiş olsun üzüntü verici.
Avatar
uchisarli - 5 yıl önce
Bu dunya etme bulma dunyasi
Avatar
KAPTAN KAPTAN - 5 yıl önce @uchisarli
kanına mı dokundu uçhisarlı kardeşim allah seninde başına versin diyecem ama allah kimseye vermesin bu kadar adi olunmaz birde uçhisarli diye başlik atmişsin
diğer arkadaşlarımıza da büyük geçmiş olsun allah can sağlığı versin
Avatar
m. - 5 yıl önce
önce geçmiş olsun.yıllardır konuşulan ve bir türlü gercekleşmeyen turizn kooperatifimiz olsaydı bu yara hemen sarılırdı. şimdi ne olacak yazık değilmi bu arkadaşlara kim el ele veripte bu yara sarılacak?