banner461
banner195

Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi'ne Üye Seçimi Yapıldı

Türkiye Belediyeler Birliği(TBB) Meclisi’nde Nevşehir’i temsil edecek üyelerin belirlenmesi amacıyla seçimler yapıldı.

Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi'ne Üye Seçimi Yapıldı
23 Nisan 2014 Çarşamba 13:22

banner143
Türkiye belediyeler birliği meclisi’ne üye seçimleri yapıldı
İlgili Galeriye Git
banner134

 TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ MECLİSİ’NE ÜYE SEÇİMLERİ YAPILDI

Türkiye Belediyeler Birliği(TBB) Meclisi’nde Nevşehir’i temsil edecek  üyelerin  belirlenmesi amacıyla seçimler yapıldı. Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen seçime belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri büyük bir ilgi gösterildi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in doğal üye olduğu ve yönetim kurulu üyeliğini yaptığı Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi için,  Nevşehir’deki üyelerin belirlenmesine yönelik seçimler yapıldı.

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen seçimlere,  Nevşehir il merkez belediyesi, merkez ilçeye bağlı belde ve ilçeler ile ilçelere bağlı beldelerdeki belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri katılarak oy kullandı.

Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen , seçimler öncesinde yaptığı kısa konuşmada Türkiye Belediyeler Birliği’nin çalışmalarına ilişkin bilgiler aktardı. Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in ,birliğin doğal üyesi ve yönetim kurulu üyeliğini yaptığına işaret eden Seçen, birliğin özellikle yurt dışı toplantılarında başkan yardımcısı sıfatı ile katılan Ünver’in Nevşehir’i ve TBB’ ini  en güzel bir şekilde temsil ettiğini ifade etti.

Seçen’in konuşmasının ardından seçimlere geçildi.

Yapılan seçimler sonunda Türkiye Belediyeler Birliği Meclis üyeliği için 2 belediye başkanı Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız ve Ercan Ertaş olurken, Belediye Başkanlığı yedek üyeliğini Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz elde etti.

Nevşehir Belediye Meclis üyesi Yücel Menekşe’de yapılan seçimle ,meclis üyeleri içerisinden Türkiye Belediyeler Birliği Meclis üyeliğine seçilen asil üye oldu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
seçen seçilen - 4 yıl önce
seçen kim seçilen kim
Avatar
çok güzel olmuş - 4 yıl önce
atilla bey yeni ekilmiş saçlarınızda görsel olarak çok yakışmış maşallah