banner461

Uçhisar Atatürk Bulvarı'nda Kaldırım Çalışmaları Sürüyor

Nevşehir merkeze bağlı Uçhisar kasabası Atatürk Bulvarı’nda (Nevşehir- Göreme asfaltı) Uçhisar Belediyesi tarafından başlatılan Kaldırım çalışmaları hızla devam ediyor.

banner503
Uçhisar Atatürk Bulvarı'nda Kaldırım Çalışmaları Sürüyor
14 Temmuz 2014 Pazartesi 14:22

banner143
banner134

 Atatürk bulvarı’nda KALDIRIM ÇALIŞMALARI sürüyor

Atatürk Bulvarı’nda (Nevşehir- Göreme asfaltı) Uçhisar Belediyesi tarafından başlatılan

Kaldırım çalışmaları hızla devam ediyor. Yaklaşık 1000 metrelik mesafede bulvarın sağ ve sol tarafında tamamlanacak kaldırıma 6500 metrekare taş döşeniyor. Kaldırım çalışması tamamlandığında mezarlığa kadar sağlı sollu rahatça yürünebilecek kaldırım oluşturulacak. Çalışmaların Ramazan Bayramı öncesinde tamamlanması planlanıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
çalışma - 6 yıl önce
gördüğümüz kadarınca yol üzerinde kaldırım var fakat yürüyüş alanı yok
Avatar
Hizmet - 6 yıl önce
ben bir akp partili olark yani ali karaaslan beye oy vermiş bir kişiyim.akp liyim fakat osman süslüye canımı alsalar asla oyvermeyen kişiyim.arkadaş alibeyin dürüstlüğü ve belediye bütçesine tasarruf ederek ve kafa çalıştırarak gelir sağladını biliyorum.meyve veren ağacı taşlamayın sabırlı olun neyin ne olduğunu o bilir rahat bırakalım çalışssın yürüyüş alanı diye röpörtajında bahsetmiş farkında olan bi insan alibey cöbünün farkında olan birideğil başkaları gibi. alibey işinin görevinin farkında sabırlı ol hacı abii