banner461
banner195

Uğur’dan 2. Dönem Temennisi

Bugünlerde 16 yıllık sendikacılık hayatına bir ara verip Milliyetçi Hareket Partisinden Nevşehir Milletvekilliği aday adaylığı açıklaması için hazırlanan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, eğitim öğretim yılının ikinci döneminin ilimize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Uğur’dan 2. Dönem Temennisi
09 Şubat 2015 Pazartesi 15:08

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Bugünlerde 16 yıllık sendikacılık hayatına bir ara verip Milliyetçi Hareket Partisinden Nevşehir Milletvekilliği aday adaylığı açıklaması için hazırlanan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, eğitim öğretim yılının ikinci döneminin ilimize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Eğitim Öğretim döneminin ikinci bölümünün başarılı bir şekilde geçmesini arzuladıklarını dile getiren MHP Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Uğur, “Ayrıştırmanın, mutsuzluğun ve umutsuzluğun son bulacağı; başarının ve toplumsal huzurun yeniden tesis edileceği bir eğitim/öğretim döneminin gerçekleşmesini temenni ediyor, sınıflarda müreffeh bir Türkiye için mücadele veren öğretmen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
zorba vekil istemiyoruz - 3 yıl önce
Mustafa uğur bugün kamu personelini tehtit etmekten hüküm yemiş. Yaptığı hukuksuz işlerden dolayı dokunulmazlığa ihtiyacı var sanırım. Uyan nevşehir
Avatar
kamil - 3 yıl önce
Ne saçmalıyorsun nerede yaşıyorsun mustafa uğur herzamaan haksızlığın karşısında olmuştur haram yiyenlerur demek için aday sizler gibi kendi çıkarınpeşinde değil