banner461
banner195

Üniversite Öğrencimiz Battal Uğurlu'yu Kaybettik

Nevşehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu öğrencisi aynı zaman Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu ilimizde uzun süredir futbol oynayan Battal Uğurlu kardeşimiz hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Üniversite Öğrencimiz Battal Uğurlu'yu Kaybettik
16 Şubat 2013 Cumartesi 17:42

banner143
banner134

 Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü başkanı Yrd. Doç.Dr. Özden Taşğın yapmış olduğu açıklamada; kısa süre önce lösemi teşhisi ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi yoğun bakımına kaldırılan kardeşimiz, tüm müdahalelere rağmen hakkın rahmetine kavuştuğunu söyledi. Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü U – 17 futbol takımı maça Dualarımız seninle BATTAL tişörtü ve pankartı ile çıktı. Taşğın, başta ailesi, arkadaşları, tüm sporseverlerin ve bizlerin başı sağolsun mekanı cennet olsun dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Necmi CANTEKİN NEVŞEHİRSPOR BAŞKANı - 5 yıl önce
memleketimize sporcu olarak hizmet üniversitemizde okuyan eski sporcumuz battal'ın vefatını öğrendik üzüntümüz sonsuzdur.allah'tan rahmet sevenlerine baş sağlıyı diliyorum.nevşehir üniversite spor camiasınada sabır diliyorum.necmi cantekin
Avatar
MHP NEVŞEHİR İL TEŞKİLATI - 5 yıl önce
kardeşimize cenabı-ı haktan rahmet, tüm yakınları ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. mekanı cennet olsun.
Avatar
tarkan güney - 5 yıl önce
başımız sağolsun. kardeşimize cenabı allahdan rahmet ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum. 1 sezon nar sporda 1sezonda nevşehir sporda görev yapmış bu sezonda nevşehir üniversitesinde oynamakta idi. futbolculuğunun yanında gerçekten kişilikli ve karekterli bir sporcuydu. gönül isterdiki önceki kulüplerindende yönetici arkadaşları cenazesinde görelim yada bir mesajlarını okuyalım. bu beni çok üzdü ve düşündürdü.
Avatar
kadir - 5 yıl önce
hişbişis
Avatar
derya ugurlu - 4 yıl önce @tarkan güney
evet hocam aynı şekilde bizde sizler gibi düşünüyor ve bir anlam veremiyoruz. ama siz değerli hocalarım gerçekten bambaşka bir kişiliğiniz var cok iyisiniz ve en önemlisi böyle acı bir günde bizi yalnız burakmadıgınız için ne kadar teşekkür etsek azdır,allahım gönlünüze yüreğinize göre versin aynı zamanda sizler geldiginiz zaman öyle çok mutlu oluyoruz k sanki kardeşim battal yanınızda onuda getirdinizzzz