banner461
banner195

Ünver'den Tügva'ya Ziyaret

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir Şubesi’ni ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ünver'den Tügva'ya Ziyaret
24 Mart 2018 Cumartesi 15:40

banner143
banner134

Belediye Başkanı Ünver, gençlerimizin donanımlı bir şekilde yetişmesinin Türkiye’nin gerek bugünü ve gerekse de yarınları için büyük bir önem taşıdığına dikkat çekti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e TÜGVA Nevşehir İl Temsilcisi Hüsamettin Ellialtı vakııf çalışmalarına yönelik olarak bilgi verdi.

ÜLKEMİZİN GELECEĞİ GENÇLERE EMANET

Ziyarette konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver gençlere yönelik Nevşehir Belediyesi olarak 2004 yılından bugüne kadar önemli hizmetlerin yapıldığını belirtti.

Gençlerin çağın gerektirdiği bilgilerle donatılı olarak geleceği kucaklayan bir yapı içerisinde ülkemizin emanetine hazır olduklarına inandığını ifade eden Ünver, vatan millet sevdası ile memleket meseleleri için dertlenen, çalışan ve kendini geliştirmeye çalışan gençlerin varlığının gurur verici olduğunu dile getirdi.

GENÇLER DAVAYA SAHİP ÇIKACAK

Ünver şöyle konuştu: “ Ülkemizin geleceğiyle ile dertlenen gençleri görünce gururlanıyorum diyen Belediye Başkanı Hasan Ünver: “Halkımızın teveccühü ile bizler bu görevi üstlendik. Sırası geldiğinde her birimiz bayrağı bu genç arkadaşlarımızdan birine devredeceğiz. Bu nedenle gerçekleştirilen yatırımlar ve çalışmalar oldukça önemlidir. Dijital dünyanın esiri olmuş bir gençlik yetiştiğini düşünüp üzülürken, 15 Temmuz'da atalarının geçmişte ortaya koyduğu dik başlı duruşu onları en ön saflarda görünce gururlandık.Gençlerimiz dernekler, vakıflar aracılığı ile güç ve işbirliği yaparak yeni neslin geçmişine, geleceğine, kültürüne, değerlerine sahip çıkan gençler olarak yetişmesi için fedakarca, gönlüyle ve ruhuyla davaya hizmet ediyorlar. Allah yollarını açık etsin ve yardımcıları olsun, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. Nevşehir Belediyesi olarak her zaman gençlerimizin yanındayız.” dedi.

TÜGVA Nevşehir temsilcisi Hüsamettin Ellialtı’da vakıf yönetimi ve üyeleri olarak her zaman bu ülkenin geleceğinde söz sahibi kişiler olarak ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirterek, Belediye Başkanı Hasan Ünver’in ziyaretinin kendilerine güç kattığını ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.