banner461
banner195

Ünver ; “Tüm inşaat firma yöneticilerini toplantıya bekliyoruz”

Nevşehir Belediyesi’nin öncülüğünde şehir içi kent kimliğini modern kalıplar içerisinde değerlendirmeyi amaçlayan Merkez Kentsel Dönüşüm Projesi için çalışmalar sürüyor.

Ünver ; “Tüm inşaat firma yöneticilerini toplantıya bekliyoruz”
06 Mayıs 2014 Salı 11:03

banner143
banner134

 MERKEZ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ İÇİN İNŞAAT FİRMA YÖNETİCİLERİ İLE TOPLANTI YAPILACAK

BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER; “TÜM İNŞAAT FİRMA YÖNETİCİLERİNİ TOPLANTIYA BEKLİYORUZ”

Nevşehir Belediyesi’nin öncülüğünde şehir içi kent kimliğini modern kalıplar içerisinde değerlendirmeyi amaçlayan Merkez Kentsel Dönüşüm Projesi için çalışmalar sürüyor. Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, bu süreçte Nevşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Koordinatörlüğü ile Nevşehir’de inşaat sektöründe faaliyet gösteren tüm inşaat firmalarının yöneticilerini , 12 Mayıs 2014 günü düzenlenecek toplantıya beklediklerini söyledi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde 12 Mayıs 2014 Pazartesi günü saat 14.00’ de gerçekleştirilecek toplantıda Nevşehir Belediyesi’nin öncülüğünde ortaya konulacak Merkez Kentsel Dönüşüm  projesine yönelik  olarak Nevşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Koordinatörlüğü yöneticileri ile tüm inşaat firmalarının yöneticileri ile toplantıda bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunulacağını belirterek, Nevşehir’de inşaat sektöründe faaliyet gösteren tüm firma yöneticilerini bu toplantıya beklediklerini ifade etti. Ünver “Şehrimizin daha modern bir şehir görüntüsüne kavuşmasında en önemli projelerden biri olarak değerlendirdiğimiz Merkez kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili olarak inşaat firmalarımızın yöneticileri ile görüş alışverişinde bulunmak için böyle bir toplantı organizasyonu yapıyoruz. Bu nedenle tüm inşaat firmalarının yöneticilerini topqlantımızda görmeyi arzu ediyoruz.”dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ceto - 4 yıl önce
başkanım bu projeyi sizden başka kimse yapamaz...vatandaşı magdur etmeden....